سمپاشی موریانه

سمپاشی موریانه


موریانه ها و مورچه تقریبا شبیه به هم هستند. از این رو به موریانه ها ، مورچه سفید گفته می شود. برای سمپاشی موریانه با گروه یاران سبز تماس بگیرید. موریانه ها به رنگ زرد و قهوه ای روشن وجود دارند. موریانه ها بدنی نرم دارند. می توان گفت آنها موجودات خطرناکی برای مواد چوبی هستند. بدون آنکه در ظاهر خود را نشان دهند می توانند خسارات زیادی را به بار آورند.

بنابراین باید هوشیار بود و مرتبا وسایل را برررسی کرد و درصورت نیاز سمپاشی موریانه انجام داد. محل زندگی موریانه ها معمولا درون تنه ی درختان ،ساختمان ها و وسایل چوبی می باشد.

علائم محیط آلوده به موریانه

از علائم وجود موریانه در زیر زمین ، تجمع شن و موریانه در روی سطح می باشد. وجود موریانه در الوارها با تکه ای جویده ی چوب مشخص می شود. ایجاد حفره هایی در درون دیوار های سنگی یا خشتی می تواند دلیل بر وجود موریانه در آن باشد. حتما تا به حال تپه های شنی کوچک را روی سطح زمین مشاهده کرده اید. در واقع آنها خاک هایی ست که موریانه ها در زیر سطح زمین بیرون داد ه اند.باید توجه داشت که در ساختمان سازی دسترسی موریانه ها به موادچوبی منزل غیر ممکن باشد.

سمپاشی موریانه

سمپاشی موریانه

راه های مبارزه با موریانه ها

برای پیشگیری از گرفتار شدن در دام این حشرات موذی یکسری موارد را می توان رعایت کرد:

  • پاک سازی کامل اطراف ساختمان از مواد چوبی
  • طراحی و معماری حرفه ای ساختمان
  • تهویه ی مناسب

در صورت مشاهده ی هر گونه از این علائم حتما از متخصصان سمپاشی کمک و مشاوره بخواهید.متخصصان ما در شرکت سمپاشی یاران سبز ، با تجربه در زمینه ی سمپاشی انواع آفات از جمله سمپاشی موش ، سمپاشی سوسک ، سمپاشی ساس  ، سمپاشی منازل و ستوران و …آماده ی خدمت رسانی به شما مردم عزیز می باشند.

سمپاشی حرفه ای با ماندگاری طولانی را از ما بخواهید.

سمپاشی موریانه

سمپاشی موریانه باید توسط افراد متخصص انجام شود. در غیر اینصورت ممکن است  سلامت افراد را به خطر اندازد. سمپاشی حرفه ای در شرکت سمپاشی یاران سبز انجام می شود. روش های سمپاشی موریانه با توجه به اینکه موریانه در چه قسمتهایی باشد متفاوت است.سموم خاک ، چوب و … متفاوت هستند.

امتیاز به این مقاله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *