سمپاشی موش

ممکن است موش ها کوچک باشند، اما برخلاف جسه کوچکی که دارند، می توانند به راحتی خانه شما را ویران کنند. شاید قبلا روشهای قدیمی را امتحان کرده باشید (مانند تله موش و سمپاشی موش) اما هیچ نتیجه ای نگرفته باشید.

یک روش سمپاشی موش این است که محلولی از ویتامین دی و نعنا درست کنید و با این موجودات مبارزه کنید. نعنا برای موشها زننده است و ویتامین دی موش را در مدت ۲ تا ۴ روز خواهد کشت. این محلول یک روش مناسب برای کشتن موش است و به فرزندان و حیوانات خانگی شما آسیبی نخواهد رساند.

سمپاشی موش به نحوه ای انجام می شود که باید از موادی استفاده کنید که موش ها به آن حساسیت دارند و برای آن ها کشنده است. شما برای سمپاشی موش دو راه دارید. یک راه این است که خودتان دست به کار شوید و راه دوم تماس با یک شرکت سمپاشی موش حرفه ای است.

در روش اول که وقت گیر تر است باید ابتدا تحقیق کنید که چه موشی در منزل شما پنهان شده است. سپس باید تشخیص دهید که این موشها دقیقا کجای خانه شما در حال زندگی هستند. پس از این باید سم مناسب برای کشتن این نوع موش را انتخاب کنید.

این روش ممکن است در بسیاری از مواقع با شکست مواجه شود. خیلی اوقات هم موش ها باز به منزل شما باز می گردند زیرا برای یک شخص غیرحرفه ای تقریبا غیر ممکن است که محل اصلی زندگی موش ها را حدس بزند.

ما در شرکت سمپاشی موش یاران سبز از نوین ترین شیوه ها برای سمپاشی موش استفاده می کنیم. کارشناسان ما موشها را به خوبی می شناسند و از سمی استفاده می کنند که برای سلامتی شما ضرری نداشته باشد.

سمپاشی سوسک – سمپاشی ساس دیگر مقالاتی هستند که توسط کارشناسان ما جمع آوری شده اند.

سمپاشی موش :

قبل از مبارزه با موش حتما باید نسبت به آن شناخت لازم داشته باشیم , اینکه طرف حساب ما چه نوع یا گونه از جوندگان است در انتخاب روش صحیح مبارزه با آنها بسیار کارساز و مفید خواهد بود و حتی در صورت نیاز به کمک گرفتن از شرکت سمپاشی و کنترل آفات اعلام نوع موش و آفتی که قرار است با آن مبارزه شود به آن شرکت و کارشناسان مشاور کمک خواهد کرد تا سریعتر نوع سم و یا مبارزه فیزیکی با مشکل شما را انتخاب و اجرا نمایند . در اینجا چند گونه موش که معمولا در شهرها , منازل مسکونی , کارخانجات صنعتی موجب مشکل میشوند را معرفی میکنیم .

انواع موشهای شناخته شده شهری :

1- موش خاکستری یا موش خانگی ( موش کوچک با نام علمی Mus musculus )

موش خاکستری یا موش خانگی ( موش کوچک با نام علمی Mus musculus )

موش خاکستری یا موش خانگی ( موش کوچک با نام علمی Mus musculus )

جونده‌ای کوچک که از پرشمارترین انواع پستانداران محسوب شده و هرچند جانوری وحشی است اما بیشتر در کنار انسان‌ها زندگی می‌کند. این حیوان پوزه ای دراز، دم باریک و گوش‌های گرد و کوچک و دست و پاهای کوتاه دارد. طول بدن آن ۷.۵ تا ۱۰ سانتیمتر بوده، طول دم ۵ تا ۱۰ سانتیمتر و وزن بدن آن ۱۰ تا ۲۵ گرم میباشد . این جانور یکی از مهم ترین حیوانات آزمایشگاهی بوده و به عنوان یکی از گونه های مدل در پزشکی و زیست شناسی مورد استفاده است.

2 – موش قهوه ای و یا فاضلابی ( موش درشت با نام علمی Rattus norvegicus )

موش قهوه ای و یا فاضلابی ( موش درشت با نام علمی Rattus norvegicus )

موش قهوه ای و یا فاضلابی ( موش درشت با نام علمی Rattus norvegicus )

از مشهورترین گونه‌های موش است که تقریباً در تمام نقاطی که انسان‌ها زندگی می‌کنند به ویژه در شهرها حضور دارد.بدن این جونده ً ۲۵ سانتی‌متر طول دارد و دمشان نیز تقریباً همین اندازه است. وزن نوع نر ۳۵۰ گرم و ماده‌ ۲۵۰ گرم است. این حیوان در اصل بومی شمال چین بوده اما همراه انسان به تمام قاره‌های جهان به جز قطب جنوب وارد شده است و از این نظر موفق‌ترین پستاندار کره زمین بعد از انسانها محسوب می‌شود.
موش قهوه‌ای از مهمترین گونه‌های مهاجم بوده که باعث آسیب‌های فراوان اقتصادی و زیست‌محیطی در محیط‌های غیربومی شده‌ . بر اساس تحقیقاتی که در سال ۲۰۱۰ محققان سوئیسی انجام دادند موش قهوه‌ای مخرب‌ترین گونه غیربومی قاره اروپا است.

ورود این حیوان به یک منطقه همواره به کاهش سریع جمعیت جوندگان بومی و پرندگان زمینی و دریایی منجر شده و آسیب‌های اقتصادی آن میشود از صدمه به انبارهای مواد غذایی و محصولات کشاورزی نام برد . این نوع موش در خیبانها و جویهای تهران و شهرهای بزرگ بسیار رویت میشود –

3 – موش سیاه یا موش سقفی با نام علمی rattus rattus

موش سیاه یا موش سقفی با نام علمی rattus rattus

موش سیاه یا موش سقفی با نام علمی rattus rattus

موش سیاه نیز همانطور که از نامش مشخص است، به رنگ سیاه بوده و بیشتر جزو آفت مزارع کشاورزی محسوب می شود. این گونه با اینکه همه چیز خوارمیباشد، به مصرف محصولات کشاورزی علاقه بیشتری دارد .
موش‌های سیاه از موش‌های فاضلاب کوچکترهستند و بیشتر در آسیا گسترده شده اند.

علائم و نشانه های وجود موش‌ها در خانه یا کارگاه چیست؟
• آثار جویدگی روی وسایل :
نشانه های جویده شدن کابل و یا بسته بندی ها از علائم مهم وجود موش است.
• صدای ناشی از موش‌ها:
این صدا به صورت خراشیده شدن , جیغ خفیف ، جویدن و حرکت آن ها روی سطوح شنیده می شود.
• فضولات:
در تمام مسیرهایی که این جوندگان رفت و آمد می کنند فضولات شان مشاهده می شود. زیرا موش‌ها در تمام طول شبانه روز در حال تغذیه هستند و به همین نسبت نیز فضله دفع می کنند.
• پیدا کردن لانه موش‌ در آپارتمانهای مسکونی :
وجود لانه این آفات جونده اغلب در سقفهای کاذب آپارتمانها بوده که بخاطر باز بودن مسیر رایزرهای عبور لوله و تاسیسات که از طبقات پایین به سمت بالا میرود به سقفها میباشد .
گروه سمپاشی یاران سبز با کارشناسان مجرب ابتدا در شناخت نوع موش و سپس با مبارزه فیزیکی ( به صورت تله گذاری ) و یا شیمیایی ( بصورت طعمه گذاری ) و در مواردی با استفاده از مواد دورکننده در رفع صد در صدی این مشکل مشتریان خود انجام وظیفه مینماید .
تا کنون عملیاتهای موفقی توسط این شرکتدر شهر جدید پرند و شهر ساوه جهت مبارزه با این جونده انجام گردیده است که تقدیر نامه مسئولین شهر در قسمت تقدیرنامه های این سایت موجود و قابل مشاهدهمیباشد .

 قویترین سم موش

قبل از این که قویترین سم موش را انتخاب کنید، خیلی مهم است که ابتدا جمعیت موش های درحال سکونت را مشخص کنید. گاهی اوقات لازم است که از قویترین سم موش استفاده کنید اما در برخی مواقع استفاده از این نوع سم کاملا غیرضروری است. به صداهایی درون دیوار توجه کنید.

این صداها نشان می دهد که تا چه اندازه موش ها به درون خانه شما نفوذ کرده اند.  تمام مناطقی که ممکن است موش ها از آن تغذیه کنند باید مشخص شود. در این مناطق از قویترین سم موش استفاده می شود.

زباله ها باید در زباله دان های آهنی یا شیشه ای قرار بگیرند تا از نفوذ موش ها برای تغذیه جلوگیری شود. داخل کابینت ها، درون سینک ها، کف اتاق ها و دیوار ها باید تمیز شوند تا هیچ غذایی برای موش ها در منزل شما پیدا نشود. سعی بر این است که تا جایی که ممکن است از قویترین سم موش در داخل منزل شما استفاده نشود.

زیرا قویترین سم موش برای سلامتی شما، فرزندان و حیوانات خانگی خطر دارد. به این ترتیب در موارد ضروری شما باید منزل خود را تا چند روز ترک کنید تا این قویترین سم موش اثر خود را بگذارد.

شرکت سمپاشی موش یاران سبز

استفاده از روش های خانگی ممکن است برای شما، فرزندان و حیوانات خانگی ضرر داشته باشد. استفاده از تله موش برای شما خطرناک است، البته ممکن است مهمانان شما به طور اشتباهی به آن ها دست بزنند و ضخمی شوند. همچنین ممکن است حیوانات خانگی شما به طور ناخواسته در این تله ها گرفتار شوند.

بنابرین به شما پیشنهاد میشود از روش های نوین استفاده کنید. شرکت سمپاشی موش یاران سبز از یک تیم حرفه ای تشکیل شده است. این تیم دارای کارشناس برای این حیوانات است. بنابراین به راحتی نوع موش را مشخص می کند و از بهترین سم که برای سلامتی شما هم ضرری نداشته باشد استفاده خواهد کرد.

دلیل سمپاشی موش

موش ها برای سلامتی انسان بسیار خطرناک هستند. موش ها برای این که بتوانند در منزل شما نفوذ کنند و خانه سازی کنند، ابتدا به منابع غذای شما حمله می کنند. این موجودات کارتون های حاوی مواد غذایی را میجوند و به داخل آن ها نفوذ می کنند. موش ها ممکن است روی محل های بسیار کثیف مانند جوب های آب حرکت کنند.

این موش ها پس از این که از محل های کثیف عبور می کنند به منزل شما می آیند و ممکن است در کابینت ها روی ظروف شما هم حرکت کنند و باعث انتقال بیماری شوند. مدفوع موش ها حاوی باکتری و بیماری های خطرناک است.

از بین بردن موش ها

موش ها خیلی وقت است که در کنار انسان ها زندگی می کنند. درواقع تاریخچه آن به زمانی میرسد که انسان ها هنوز در غار زندگی می کرده اند. موش ها به غذای بسیار کمی برای زندگی کردن نیاز دارند. می توان گفت که تقریبا به هیچ آبی هم نیاز ندارند. این حیوانات خیلی سرسخت هستند و در دیوارها و کف اتاق های ما زندگی می کنند.

با این که به نظر با مزه میرسند و ظاهر فریبانه ای دارند، اما زندگی کردن آن ها در خانه به شدت خطرناک است. موش ها حامل بیماری های مختلف هستند. بسیاری از این بیماری ها قابل انتقال به انسان است. درواقع به همین دلیل است که دانشمندان در آزمایشات خود بیشتر از موش ها استفاده می کنند. زیرا این موجودات بدنی شبیه به انسان دارند و بیماری های یکسان بین موش ها و انسان ها بسیار زیاد هستند.

موش ها خیلی سریع تکثیر پیدا می کنند. استفاده از تله موش یکی از روش های کشتن موش است ولی این روش بسیار قدیمی است و همچنین به گفته کارشناس ما در یاران سبز موش ها خیلی نسبت به محیط اطرافشان و تغییراتی که در آن رخ می دهد حساس هستند. اگر وسیله جدیدی در محیط زندگیشان پیدا کنند به سرعت درباره آن کنجکاو می شوند.

در شرکت سمپاشی موش یاران سبز  کارشناسان ما بهترین سم ها را می شناسند. همچنین می توانند به سرعت محل زندگی این موجودات را پیدا کنند. به این ترتیب از بهترین روش ها استفاده می کنند تا در سریع ترین زمان ممکن این موجودات را از منزل شما بیرون کنند.

یک روش بسیار مفیدی که ما از آن استفاده می کنیم پیدا کردن محل تغذیه موش ها است. ممکن است این محل در داخل منزل شما نباشد. کارشناسان ما در این محل ها از قویترین سم موش استفاده می کنند. همچنین به شما در آماده کردن منزل خود کمک می کنند. به این ترتیب موش ها هیچ غذایی در منزل شما پیدا نخواهند کرد.

هنگامی که موش ها هیچ سودی از خانه شما نبرند به سرعت دچار استرس می شوند. این موجودات از منزل شما فرار می کنند و هرگز باز نخواند گشت. به این ترتیب شرکت سمپاشی موش یاران سبز تضمین می کند که بعد از سمپاشی موش این موجودات به منزل شما برنخواهند گشت.

امتیاز به این مقاله

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *