سمپاشی کارخانه

سمپاشی کارخانه


در ابتدا بایستی به این نکته اشاره کرد که منظور از آفت، ناقل است. سمپاشی کارخانه و محیط صنعی شما با کادری مجرب و آموزش دیده انجام میدهیم. منظور از ناقل هر نوع انسان و حیوانی که نوعی بیماری را انتقال دهد و به تاسیسات و یا سلامت افراد شاغل در آن منطقه آسیب برساند است. که با توجه به این موضوع آفات نباید در محوطه صنعتی و تاسیسات دیده شوند.

سلامت محیط کارخانه از عوامل بسیار مهم در صنعت ساخت و ساز در همه زمینه ها میباشد. اگر کارخانه آلوده شود مطمئنا سلامت انسانها نیز در خطر قرار می گیرد. وجود آفات در کارخانه باعث توقف تولید خواهد شد و علاوه بر زیان وارده به محصولات زیان زیادی نیز بر خط تولید وارد میکند.

میدانیم که کارخانه های مواد غذایی بیشتر مورد هجوم حشرات هستند و زیان وارده بر کارخانه نیز بیشتر خواهد بود به همین خاطر بهتر است اگر حشراتی مانند سوسک ، مارمولک ، موش ، عقرب و … مشاهده کردید حتما با متخصیص سمپاشی تماس حاصل نمایید. شرکت سمپاشی یاران سبز از شرکت های دارای مجوز سمپاشی در تهران به صورت حرفه ای فعالیت می نماید.

سمپاشی کارخانه

سمپاشی کارخانه

اقدامات لازم جهت پیشگیری از ورود آفات و سمپاشی کارخانه:

همه ی منافذ از جمله درزها، شکاف های دیوار و هر نقطه ای که میتواند راه ورود و خروج حشرات و حیوانات است باید پوشانده شود.

به هبچ عنوان نباید مواد غذایی در محل باشد ( و یا حتما روی آن پوشانده شود)

بهترین زمان ممکن برای عملیات سمپاشی کارخانجات پس از تایم اداری می باشد.

سمپاشی کارخانه

سمپاشی کارخانه

اقدامات لازم که در کارخانه توسط کارشناسان یاران سبز صورت میگیرد:

  • شناسایی کلنی های فعال
  • طعمه گذاری
  • مسدود کردن کلنی های غیر فعال
  • جمع آوری و معدوم کردن لاشه ها

لازم به ذکر است که عملیات کنترلی محدود به طعمه گذاری نمیشود و باید تمام مراحل بالا به صورت کامل انجام گیرد.

 جهت اخذ نتیجه مناسب و انجام اقدامات موثر، لازم است پیش از انجام عملیات سمپاشی به سایر روش ها از جمله پاکسازی محیط، بهبود شرایط آن منطقه و سایر اقدامات علمی و تاثیرگذار در سمپاشی کارخانه با نظر کارشناسان شرکت سمپاشی یاران سبز اقدام نمایید تا تمامی نواقص بر طرف شود.

جهت انجام عملیات سمپاشی کارخانه ها و سمپاشی منازل میتوانید با کارشناسان شرکت سمپاشی یاران سبز تماس بگیرید تا پس از ارائه مشاوره در اسرع وقت عملیات سمپاشی را شروع کنند.

5/5 - (7 امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *